بورس
کاهش تولید ۳۵۲ تنی “شپلی” در مهرماه

کاهش تولید ۳۵۲ تنی “شپلی” در مهرماه

کاهش تولید ۳۵۲ تنی شپلی در مهرماه+بورس نیوز

بورس نیوز:

میزان درآمدی که شرکت پلی اکریل ایران در گزارش فعالیت های ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری از فروش محصولات تولیدی خود به ثبت رسیده است، ۲۱۱ میلیارد تومان و درآمد تجمیعی این شرکت از سال مالی ابتدایی تا انتهای مهرماه نیز بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان اعلام شده است.

کاهش تولید ۳۵۲ تنی شپلی در مهرماه+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای “شپلی” در ماه از خود بر جای گذاشتن مربوط به فروش محصولات در بازار داخل کشور بود و از سال ابتدایی مالی نیز در بازار خارج از کشور فعالیت‌هایی را به ثبت رسانده است.

میزان سرمایه اعلام شده از سوی این شرکت برابر با 357 میلیارد تومان بود، همچنین گفتنی است که میزان درآمد توسط “شپلی” 6 درصد بیشتر از درآمد در 9 ماه گذشته (سال منتهی به آذرماه 1001) بوده است.

میزان درآمدهای عملیاتی “شپلی”

میزان درآمدی که شرکت پلی اکریل ایران در مهرماه از فروش محصولات خود کسب کرد با 22 درصد کاهش در مقایسه با شهریورماه همراه و درآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت شناسایی شد نسبت به مهرماه سال گذشته 23 درصد افزایش یافت.

کاهش تولید ۳۵۲ تنی شپلی در مهرماه+بورس نیوز

شرکت پلی اکریل ایران محصولاتی که در بازارهای داخلی به فروش می رسد شامل «الیاف و نوار پلی استر، نخ پلی استر، الیاف و نوار آکریلیک ۲، تاپس پلی استر، گرانول تقویت شده (GF)» می شود.

درآمدزاترین محصول «شپلی» در این ماه مربوط به الیاف و نوار پلی‌استر است که در این دوره بالغ‌بر 96 میلیارد تومان درآمد را به همراه داشت، نرخ فروش این محصول در مهرماه تقریباً به 40 میلیون تومان در ازای هر تن رسید که نسبت به ماه گذشته رسید. با ۲ درصد کاهش یافت.

READ  تخلف در بازار سرمایه جایی ندارد

فروش محصولات پلی اکریل ایران

مقدار فروش محصولات “شپلی” در مهرماه برابر با 4 هزار و 827 تن به سهامداران رسید که نسبت به ماه گذشته کاهش 18 درصدی را تجربه کرد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش را به همراه داشت، همچنین طی 10 ماه. 45 هزار تن از محصولات تولیدی خود را به فروش می رساند.

کاهش تولید ۳۵۲ تنی شپلی در مهرماه+بورس نیوز

شرکت پلی اکریل در مهرماه 5 هزار و 677 تن محصول تولید کرد که با کاهش 6 درصدی (352 تنی) روبه‌رو بود، مقدار تولید این محصول در 10 ماهه ایران از سال ابتدایی سال مالی برابر با 46 هزار و 456 تن بود.

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.