بورس
همکاری و پشتیبانی نیروی قدس گیلان از تأسیسات تولیدی گروه قطعات خودرو اعظم

همکاری و پشتیبانی نیروی قدس گیلان از تأسیسات تولیدی گروه قطعات خودرو اعظم

Azaam Holding Factories + یک میز خدمات تخصصی که از Exchange News پشتیبانی می کند

طبق گزارش ها بورس نیوزدر حاشیه این نمایشگاه ، میز همکاری با همکاری نیروهای بیت المقدس گیلان و با مشارکت مسئولان و مدیران استانی برای حمایت از این شرکت ها و رفع موانع تولید برپا شد.

براساس این گزارش ، سرهنگ عباس حسینی ، رئیس ستاد قدرت و سازمان کارگران بیت المقدس گیلان ، در مورد منویات رهبر معظم انقلاب و شعار سال رونق تولید صحبت کرد: چرخ اقتصادی استان را بچرخانید و کمک کنید. مشکلات خط تولید کارخانه ، مدیران و مدیران گیلان را برطرف کنید ما از شما دعوت کردیم ضمن گذراندن مراحل تولید با مشکلات این کارخانه آشنا شوید و به زودی این مشکلات برطرف خواهد شد.

همکاری و پشتیبانی نیروی قدس گیلان از گروه قطعات خودرو اعظم + کارخانه های بورس نیوز

در این میز خدمات تخصصی ، مقامات شرکت توزیع برق ، اداره کل مالیات ، بیمه های تأمین اجتماعی و بانک های رفاهی ، انصار و سپه با مقامات قطعات خودرویی ایران و شرکت های پردازش و تولید پایاکلاچ نشستند.

در زمانی که صنعت خودروسازی ایران از اولین مناطق تحت ستم دشمن بود و تحریم ها اعمال شد ، تامین مواد اولیه و قطعات با مشکلات جدی روبرو شد از طرف دیگر ، کاهش سرمایه در گردش و افزایش نرخ ارز منجر به بسیاری از آنها شد. به گفته وی ، 180،000 از 300،000 نفر كه در صنعت قطعه سازی مشغول به كار هستند شغل خود را از دست دادند و در نتیجه ، خودروسازان با گسترش زنجیره تأمین محلی و عمق نفوذ ، تولید 1300 شغل مستقیم و 20،000 شغل خود را به طور قابل توجهی افزایش دادند. مشاغل غیرمستقیم زنجیره تامین.

READ  معاملات آتی طلا را در بورس کالا ادامه دهید

نمایشگاه برگزاری قطعات خودرو اعزام + اخبار بورس سهام

همزمان ، شرکت پردازش و تولید فاز دوم کارخانه کمک فنر را ساخته و پس از آن این شرکت با 12 میلیون ضربه گیر در سال و 600 شغل جدید بزرگترین کارخانه کمک فنر در خاورمیانه خواهد بود.

شرکت پیاک کلاچ و پردازش و تولید هلدینگ قطعات خودرو اعظم متعلق به عباس ایروانی ، پدر صنعت قطعه سازی مدرن ایران است. عباس ایروانی مالک شرکت سرمایه گذاری عظام اخیراً گفت: با وجود همه سختی ها و سختی ها ، ما از سد تحریم ها عبور کرده و قدرت گروه آزام در تولید دانش و بومی سازی فناوری همچنان ادامه دارد.

گروه تولیدی قطعات آزام همراه با 10 شرکت و 12 کارخانه کمکی اقدامات موثری برای بومی سازی تولید انجام شده است و از طرف دیگر ، حدود 5،000 نفر در بخش تولید مستقیم خودرو و غیر خودرو در مناطق مختلف کشور. گیلان ، البرز و اصفهان از جمله تهران و سایر استان های آذربایجان شرقی فعال هستند و 22000 نفر به طور غیرمستقیم به این شرکت وابسته هستند (30 تا 40 هزار نفر) که این گامی در جهت سیاست های اشتغال کشور است. طبق برنامه ششم توسعه.

کارخانه ها گروه قطعات خودرو اعظم با تولید محصولات با کیفیت در سطح استانداردهای مدرن جهانی ، محصولات خود را به کشورهای دیگر مانند روسیه ، ترکیه ، عراق ، سوریه ، ایتالیا صادر کرده و گسترش داده است تا از جریان صدها میلیون دلار منابع ارزی سالانه جلوگیری کند. . تولید محلی.

منبع: دموکراسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.