سیاسی
نماینده، ولی فقیه در فراجا: نیرو‌های مدیریت حاضر در صحنه، تحت فشار هستند / بی‌خوابی و مشکل معیشتی دارند / برخی به این نیروها، زخم زبان می‌زنند.

نماینده، ولی فقیه در فراجا: نیرو‌های مدیریت حاضر در صحنه، تحت فشار هستند / بی‌خوابی و مشکل معیشتی دارند / برخی به این نیروها، زخم زبان می‌زنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):

ایسنا: حجت الاسلام والمسلمین ادیانی گفت: نیروهای پلیسی که در صحنه هستند از چند نظر تحت فشار هستند، زیرا از نظر معیشتی مانند همه مشکلاتی که دارند، برخی هم به این نیروها زخم زبان می‌زنند و بی‌خوابی و تلاش مضاعفی در این روزها دارند، در این روزها هستند. مجموع وظیفه ما و افرادی که تریبون از این نیروهاست حمایت می کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با تقدیر از خدمات نیروی انتظامی گفت: جسارت و توهین برخی از عوامل دشمن باعث تضعیف روحیه نیروی مدیریت شود.

آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار ادیانی نماینده ولی فقیه در فراجا:ت وهین و جسارت به این نیرو، علامت این است که مدیریت در مکتب اهل بیت علیهم السلام پذیرفته شده است و وقتی غبار فتنه شود حقایق خواهد شد. وی بیان کرد:خداوند در ضمن شرارتهاو آشوب‌هایی که به ناخلف و منحرف‌کنندگان ایجاد می‌کنند امتحان‌هایی را برای بندگان صالح قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه امتحان‌های خدا جدی است و شکلی و صوری نیست، ادامه داد: هر کسی در این امتحانات سرافرازتر بیرون بیاید در نزد خدا مأجور و محبوب است و هم پیش مردم محبوب می‌شود و این اثبات می‌شود.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت افزود: ممکن است بر اثر غبارآلود شدن فضا توسط دشمن جسارت‌هایی از طرف برخی نیروهای الهی صورت بگیرد اما وقتی این غبار متوجه حقایق معلوم می‌شود و می‌شود که در این هیت‌ها می‌توانند حفظ کنند و پای نظام بمانند. سرافراز خواهد شد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در مکتب اسلامی با نیروی مدیریت در غیر اسلامی متفاوت است، گفت: در غیر اسلامی نیروی انتظامی با رفتار می کند و حتی به خطاکارهای خود هم جایزه می دهد مانند پلیسی که آن فرد سیاه پوست را در آمریکا می کند. زیرا عقیده‌شان این است که اقتدار پلیس باید به هر بهایی حفظ شود.

READ  وانگ یی با ظریف دیدار کرد

نیروی انتظامی، سپاه دیگری است

نماینده ولی فقیه در فراجا نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروهای نظامی مستقر هستند و نمی‌گذارند دشمن محقق، گفت: برای دفاع از نیروهای مسلح مقاومت می‌کنند و دشمن را به عقب راندند، امروز هم نیروهای امنیتی کشور می‌شوند و نمی‌توانند امنیت را تحمل کنند. مردم از بین برود.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ضمن تشکر از حمایت‌های معنوی و بیان آیت‌الله سعیدی از مجموعه مدیریت بیان کرد: نیروی انتظامی سپاه دیگری است که در قالب مدیریت سازماندهی شده و باید شکرگزار خدا برای این نیروی مخلص، فداکار و در صحنه باشیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی که در صحنه هستند از چند نظر تحت فشار هستند زیرا از نظر معیشتی مانند همه مردم مشکلاتی را دارند، برخی هم به این نیرو زخم زبان می‌زنند و بی‌خوابی و تلاش مضاعفی در این روزها دارند، در مجموع وظیفه ما و افرادی که تریبون دارند از این نیروهاست حمایت می کنند.

همچنین در این دیدار سردار میرفیضی فرمانده مدیریت قم با بیان اینکه در قم به خاطر حضور رنگ مردم انقلابی در صحنه وضعیت خوبی داریم گفت: نیروی انتظامی هم آبرو و هم جان خود را در راه نظام اسلامی فدا می کنند و با اعتقاد در این مسیر. ثابت قدم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.