بورس
مقامات “مبادله” در بزرگراه چرخ دنده را برگردانند

مقامات “مبادله” در بزرگراه چرخ دنده را برگردانند

افسران دنده عقب

طبق گزارش ها بورس‌نیوزنوسانات طی 6 ماه گذشته بار دیگر تغییر کرده است و البته تغییرات انجام شده در شب گذشته بیشتر عقب گرد بود ، زیرا سهامداران نوسان مثبت و منفی 5 را در حراج های خود مشاهده خواهند کرد.

در روزهایی که شاخص بورس به زیر اوج خود سقوط کرد ، بازار سرمایه شاهد تصمیمات غیرحرفه ای و دهان پرت بسیاری برای قفل صف بود و افلاطون و سقراط با دیدن نتایج در بورس سهام از دسته گل خارج شدند. . آنها ترجیح می دهند به بازارها بروند و اغلب بدون اتلاف وقت پا پس می کشند. البته باید خدا را شکر کنیم که مسئولان فرهیخته اصراری در تصمیم گیری و اجرای خود ندارند!

اما باید گفت که دانشگاه به یک آزمون و خطا تبدیل شده است ، این بورسیه ها و این موش های نجیب این سهامداران هستند ، تمام تئوری ها و عملکردهای مسئولان بر روی سهامداران آزمایش می شود!

سهامداران مظلوم در شهرک ها در اینجا دعوت می شوند. ” عجب حلوای قندی انتخاب کردی امیر “مقامات ارشد باید بتوانند حقوق خود را بخورند ، واسطه ها باید حقوق خود را دریافت كنند و دولت باید از بقیه جیب مبارك مالیات بپردازد.

آیا مسئولیت تصمیمات مقامات و آزمایشات و خطاهای مداوم آنها نباید در یک ارگان بررسی شود؟

پیامدهای سرمایه گذاری در اقتصاد می تواند برای همه یکسان باشد ، اما ؛ فرش قرمز دولت ، دعوت بزرگان کشور ، مشوق های سرمایه گذاری برای محافظت از ارزش نقدینگی ….. آنها در برابر تصمیمات یک شبه مسئولان و خودشان زیر بار این تصمیمات سر خم کردند! دوباره سهام …

READ  فرصتی پیش از صنعت داروسازی در سال 1400

تنها تقصیر سهامداران اعتماد بود

خلاصه فعالان بازار سرمایه از این تغییرات مطمئناً مثبت نخواهد بود و این رفتارها هرگز راهی مناسب برای بازاریابی روزهای بد نبوده است و ما تجربه خوبی در این زمینه نداریم. در سال گذشته ، برخی تغییرات از برخی ممنوعیت های معاملاتی مانند معاملات الگوریتمی ، به قوانینی مانند نامتقارن سهام وجود داشت که هیچ یک از آنها به نفع سهامداران و فعالان بازار نبود.

به طور کلی ، غیر از خوب یا بد بودن قوانین جدید ؛ تعداد زیاد و سرعت تغییرات در قوانین و مقررات ، بازار سرمایه را تثبیت می کند و ثبات از ویژگی ها و م componentلفه های اصلی بازار سرمایه است و افزایش این تغییرات می تواند منجر به بی اعتمادی سهامداران شود.

در شرایط عدم اطمینان و عدم اطمینان ، روند تصمیم گیری کند می شود و در نهایت تأثیرات روانی این فضا باعث ضرر سهامداران می شود.

بنابراین ، سازمان صرافی مسئول ضرر و زیان سهامداران است و باید در مورد تأثیر تصمیمات آنها پاسخگو باشد.

میزان این تغییر اصلاً ضروری نبوده و نباید در سازوکارهای بازار اختلال ایجاد کند. هرکسی مسئول سود و زیان خود است.

تغییرات مکرر نشانگر اختراع لاستیک و چاه است! تعدادی از اقدامات انجام شده در سال 1984 نتیجه ای نداشت.

مسئولیت ضرر سهامداران به عهده همان سهامداران است که به این سیستم اعتماد دارند!


  • بیشتر بخوانید:

سهامدار قربانی دادرسی و خطای مقامات صرافی / جبران خسارت از دست دادن تصمیم مقامات کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *