بورس
ظرفیت بازار برای بازگشت به هدف بهار

ظرفیت بازار برای بازگشت به هدف بهار

ظرفیت بازار برای بازگشت به هدف بهار

در مصاحبه با حسین نصیری وورس نیوز وی گفت: گاهی اوقات اتفاقاتی می افتد که همبستگی در اقتصاد ایجاد می کند ، اما این همبستگی دلیل را نشان نمی دهد ، نمی توان گفت که اعمال دامنه نوسانات بازار مثبت شده است.

مدیرعامل سرمایه گذاری آتیه پگاه با بیان اینکه بازار سرمایه قابلیت رشد دارد ، اضافه کرد: پس از افت شدید قیمت ها سهام خوب بسیاری با ارزش ثابت و داخلی در بازار وجود دارد و این ارزش بالاتر از قیمت بازار است.

وی اظهار داشت: بازار توانایی رشد بیش از شاخص در تابستان را دارد ، سهام بسیاری چندین برابر افت کرده و می تواند ارقام واقعی خود را بازگرداند.

نصیری اظهار داشت: رویدادهای سیاسی و بین المللی و عدم اطمینان فعلی در رکود بازار بی تأثیر نبوده و حتی این شرایط باعث می شود که بازار به سمت مثبت شدن حرکت کند.

مدیرعامل سرمایه گذاری آتیه پگاه گفت: اخباری مبنی بر لغو تحریم ها وجود دارد و اگر این اتفاق بیفتد و اقتصاد کشور با اقتصاد بین الملل مرتبط شود ، رشد اقتصادی کشور قطعاً افزایش می یابد و در نتیجه اکثر قیمت سهام به طور قطع بالاتر خواهد بود. “

وی گفت: “اگر دلارها را حساب کنیم ، قیمت سهام به چند سنت می رسد که بسیار پایین است.” “تحقیقات اقتصادی نشان می دهد که هیچ یک از بازارهای رقیب وضعیت خوبی ندارند و سودآوری بازار سرمایه نهفته است.”

نصیری اظهار داشت: روند بازار حداقل طی دو تا سه هفته آینده مثبت خواهد بود ، اما در پایان سال بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های کارگزاری یا باید بدهی های خود را تا پایان سال مالی پرداخت کنند.

READ  صندوق های سرمایه گذاری شفاف ترین ابزار سرمایه گذاری

بیشتر بخوانید:

خطر کاهش قیمت سهام را کاهش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.