بورس
صندوق سرمایه گذاری املاک خط ربط بازار مسکن و سهام/ کامودیتی ها را دنبال کنید

صندوق سرمایه گذاری املاک خط ربط بازار مسکن و سهام/ کامودیتی ها را دنبال کنید

کاهش قیمت دلار جهش قیمت‌های جهانی را بی اثر کرد

بورس نیوز:

کاهش قیمت دلار جهش قیمت‌های جهانی را بی اثر کرد

ندا کریمی، کارشناس بازار سرمایه در خصوص روند بازار سهام کشور به بورس نیوز گفت: بازار سهام در یک هفته گذشته تحت تاثیر رشد قیمت دلار بود و در هفته آینده شاهد جهش قیمت های جهانی خواهیم بود که به دلیل کاهش قیمت دلار در اوایل هفته گذشته بود. در بازار اثرگذار باشد. در مجموع پس از رشد سهم های بزرگ و دلاری شاهد حرکت های کوچکتر ازجمله در گروه دارویی و غذایی هستیم.

صندوق سرمایه گذاری املاک خط ربط بازار مسکن و سهام

وی درباره سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات تشریح کرد: یکی از ابزارهای مناسب برای توسعه بازار و بازار ارتباطی به بورس املاک و مستغلات است که از آن عدم وجود منابع مرتبط با ساخت و ساز و پروژه است. به این شکل که فقط املاک و مستغلات ساخته شده بر این صندوق عرضه می شود و می شود. به دلیل ماهیت این صندوق ها می تواند همبستگی بالایی با قیمت مسکن داشته باشد و از محل اجاره بها برای سرمایه گذاران جریان نقدی به همراه داشته باشد. عملیاتی شدن این صندوق مهم و مثبت در رونق بازار بوده است، با این حال سرمایه گذاران در خرید و فروش این صندوق بایستی به قیمت ساختمان های آن توجه و رشد بیشتر از قیمت مسکن برای این واحدها منطقی نیست سرمایه گذاران بایستی احتیاط بیشتر برای. سرمایه گذاری در این سهام انجام می دهد.

کامودیتی انجمن ها را دنبال کنید

این فعال بازار سرمایه در روند بازارهای ویژه تا پایان سال چنین گفت: درباره روند بازار تا پایان سال می توان به بازدهی بیش از دلار برای بازار سهام امید داشت. در بازارهای جهانی با بهبود وضعیت چین و کاهش تورم در ایالات متحده و به تبع آن عدم افزایش در ماه های آتی می توان افزایش قیمت های جهانی را افزایش داد. همزمان با رشد دلار و قیمت جهانی، گروه کامودیتی می‌تواند جذاب تا پایان سال باشد.

READ  افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

کریمی در پایان به بورس نیوز گفت: عدم پذیرش قیمت ارز پیش بینی مشخص برای شاخص کل غیر ممکن است اما بورس می‌تواند بیش از بیش از دلار برای سرمایه گذاری کسب کند.

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.