بورس
رکورد شکنی‌های «تپسی» کماکان ادامه دارد

رکورد شکنی‌های «تپسی» کماکان ادامه دارد

رکورد شکنی‌های تپسی کماکان ادامه دارد+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت پیشگامان‌آوری و دانش‌آموز آرامیس در گزارش فعالیت‌های ماهانه‌ای که در تیرماه ۱۴۰۱ منتشر می‌کند، مجموع درآمدها را به دست خود می‌رساند که با ارائه خدمات و فروش، مبلغی بالغ بر ۵۱ تومان به صندوق‌های سرمایه‌گذاری ثبت می‌شود و از سال‌های ابتدایی سال مالی نیز به درآمد تجمیعی ۱۵۴ می‌رسد. تومانی برسد.

این شرکت استارت‌آپی در گزارش ماهانه خود میزان سرمایه را به ثبت رساند را ۱۱۷ تومان اعلام کرد، درآمد ماهانه‌ای که تپسی در تیرماه متوسط ​​به دست آمده ۴۹ درصد بیشتر از درآمدهای ثبت شده در ۳ ماه گذشته بود.

درآمد عملیاتی “تپسی” تا پایان تیرماه ۱۴۰۱

“تپسی” در تیرماه نیز روند رو به رشد خود را کاهش داد و به افزایش درآمد 14 درصدی نسبت به ماه گذشته رسید و درآمد خود را به جابه‌جا کرد، همچنین این روند پیشرفت نسبت به سال مالی گذشته ادامه پیدا کرد. رشد ۱۴۹ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته را مشاهده کرد.

این شرکت استارت‌آپی طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی به درآمد تجمیعی ۱۵۴ میلیارد تومان رسید که با درآمد ۱۲۳ درصدی از مبلغ ۶۹ میلیارد تومان به این میزان درآمد در این مدت زمان دست پیدا کرد.

رکورد شکنی‌های تپسی کماکان ادامه دارد+بورس نیوز

اولین درآمد ماهانه «تپسی» از بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با 49 میلیارد تومان به دست آمد که در واقع نسبت به تیرماه سال مالی گذشته به افزایش 133 رسید، درآمدی که شرکت پیش از آن فنآوری و دانش آرامی را از بخش تشخیص دربرگیرنده‌ای انجام داد. ۹۶ درصد از درآمد ماهانه بود.

پس‌ازآن بخش «کمیسیون» نیز بخش «سرویس تلفن» درآمدی برابر با یک میلیارد و 547 میلیون تومان را به دست آورد.

READ  وب بانک فروش Healing را مجاز دانست

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.