بورس
روند پیشرفتی درآمد “شاملا”

روند پیشرفتی درآمد “شاملا”

بازگشت پیشرفتی در

بورس نیوز:

شرکت معدنی املاح ایران در گزارش فعالیت اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی خود را حدود ۵۸ میلیارد تومان شناسایی کرد. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت از سال مالی ابتدایی به ۷۷ میلیارد تومان رسید.

بازگشت پیشرفتی در

بر اساس این گزارش، درآمدهای ارائه‌شده توسط شرکت «شاملا» در اردیبهشت ۱۴۰۱ فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و تولید شده است که بیشترین درآمد را در بازار داخلی ۵۲ میلیارد تومان اعلام می‌کند.


بیشتر بخوانید: نرخ فروش سولفات سدیم “شاملا” افزایش یافت


درآمدهای عملیاتی “شاملا” تا اردیبهشت ۱۴۰۱

بر اساس این گزارش، درآمد اردیبهشت سال جاری معدنی املاح ایران در پایان فروردین 19 ماه در شیب افزایش2 درصدی قرار گرفته و از سوی دیگر، نسبت به سال گذشته نیز 12 درصد افزایش را تجربه کرده است. از طرفی با توجه به نمودار زیر می‌توانم “شاملا” را نسبت به روند پیش فروش خود دریافت کنم.

بازگشت پیشرفتی در

درآمدزاترین شرکت معدنی املاح ایران متعلق به «پودر سولفات سدیم» در بازار داخلی با حدود 43 میلیارد تومان بوده است که این محصول در هر تن 2 میلیون و 825 ​​هزار تومان ارزیابی شده است. طرفی «نمک‌سازی‌شده» در بازاری رقم می‌خورد با حدود ۳ میلیارد ۷۰۰ هزار تومان درآمدزاترین محصول این بخش می‌شود.

بر اساس این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، «شاملا» موفق به فروش ۲۵ هزار و ۵۹۳ تن از محصولات خود می شود که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته با افزایش ۷ درصدی همراه بود. از سوی دیگر، پرفروش‌ترین محصول این شرکت متعلق به «پودر سولفات سدیم» در بازار داخلی با ۱۵ هزار و ۳۵۵ تن بوده است که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد کاهش را به همراه داشته است.

READ  غگز مغازه های عباس آباد را فروخت

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.