بورس
درآمد حاصل از خدمات کارت خوان Sep را افزایش دهید

درآمد حاصل از خدمات کارت خوان Sep را افزایش دهید

2 دقیقه بخوانید

شرکت پرداخت الکترونیکی سامان کیش + اخبار بورس سهام

به گفته این گروه تحقیقات و مطالعات بورس نیوزدر حالی که به طور سنتی در ماه های آخر سال و به ویژه در ماه مارس افزایش درآمد شرکت های پرداخت الکترونیکی را شاهد بودیم ، شرکت پرداخت الکترونیکی سامان کیش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و عملکرد مطلوبی را در اسفند ماه به ثبت رسانده است.

علی رغم اینکه شاهد این اعلامیه هستیم درآمد خالص ما در سال مالی 1399 به ازای هر سهم برای شرکت سامان کیش 917 ریال داشتیم ، اما به نظر می رسد که ادامه وضعیت کرونر و کاهش قدرت خرید مصرف کننده در سال مالی جاری یکی از اصلی ترین نگرانی های سهامداران است. این شرکت.

عملکرد ماه مارس Sep + Bourse News

همانطور که از جدول مشخص است ، درآمد اصلی شرکت در ماه مارس مربوط به فروش پین هایی با حاشیه سود کم برای شرکت های پرداخت و درآمد حاصل از وام های فروخته شده بوده است.

در پایان سه ماهه اول سال مالی 1400 ، درآمد کل شرکت 7.203 میلیارد ریال بوده است که یک پوشش منطقی برای تعیین درآمد 23850 شرکت در 12 ماه سال مالی 1399 است.

با این حال ، انفجار کرونا در ماه های اخیر ، پس از افزایش نرخ ارز در سال گذشته ، در تعداد معاملات خرید و محبوبیت خریدهای بزرگ کاهش چشمگیری داشته است. هزینه های تهیه دستگاه های POS جدید و هزینه های استهلاک شاید نگرانی اصلی سهامداران شرکت پرداخت الکترونیکی این روزها باشد.


  • بیشتر بخوانید:

25٪ افزایش درآمد SAP

READ  همه نمادهای تولید انبوه صف فروش دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *