ورزشی
خبرگزاری دولت: جواد خیابانی بازی ایران و انگلیس را از شبکه ورزش گزارش می‌کند

خبرگزاری دولت: جواد خیابانی بازی ایران و انگلیس را از شبکه ورزش گزارش می‌کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):

ایرنا نوشت: شبکه ورزش بازی ایران- انگلیس در مسابقات جام جهانی را به صورت دوقاب با گزارش جواد خیابانی پخش می‌کند. محمدرضا احمدی نیز برای گزارش این دیدار از شبکه سه انتخاب شده است.

پوریا ملک آبادی، تهیه کننده برنامه جام ۲۲ با اعلام این خبر اظهار داشت: از روز یکشنبه که مسابقات می‌شود، از ساعت ۱۷ روی آنتن رویم و تا ۱۰ و نیم شب در خدمت بینندگان هستیم. همزمان با مسابقه ایران و انگلستان بازی را به صورت دو قاب پخش می‌کنیم که یک قاب آن خود مسابقه است و در قاب دیگر مجری و کارشناس و مهمانان و ۳۰ نفر تماشاگر مردمی حضور دارند.

وی افزود: مهمانان استودیو که به صورت خانوادگی به استودیو آمده‌اند در خلال مسابقه با رقابت گپ و گفت که صدای آنها پخش می‌شود. جواد خیابانی هم از داخل استودیو بازی را برای بینندگان گزارش می‌کند.

ملک آبادی با یادآوری این نکته که برنامه چهار استودیو داشت، گفت: با شروع مسابقات استودیوی قشم تعطیل شد و استودیوهای جام 22، استودیو اخبار جام جهانی و استودیو قطر به کار خود ادامه می‌دهند. دو خبری در برنامه داریم و دو بخش از هم شبکه ورزش دارد.

به گفته وی یک مجری به برنامه اضافه می‌شود و در کنار رسول مجیدی بخش‌هایی را اجرا خواهد کرد.

پخش برنامه جام ۲۲ از اول مهرماه روزهای دوشنبه و جمعه ساعت ۲۱ آغاز شده و رسول مجیدی مجری اصلی این برنامه است. این برنامه با نزدیک به افتتاح جام جهانی از 23 آبان ماه هر شب روی آنتن خواهد رفت و با آغاز جام جهانی از ساعت 17 تا 22: 30 با تحلیل و بررسی کارشناسی جام جهانی و پرداختن به مسائل فرهنگی جام جهانی ادامه خواهد داشت.

READ  ابوالقاسم کاکولی ، پدر بدنساز ایرانی درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.