ورزشی
جام جهانی قطر؛  تساوی آمریکا و ولز به سود ایران / هدیه بیل به شاگردان کی‌روش

جام جهانی قطر؛ تساوی آمریکا و ولز به سود ایران / هدیه بیل به شاگردان کی‌روش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):

تسنیم: در مصاف دو همگروه تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، امتیازات میان تیم‌های ملی آمریکا و ولز تقسیم شدند.

در آخرین بازی از شب دوم جام جهانی 2022 قطر، شب گذشته (دوشنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه الریان، از گروه B تیم‌های ملی آمریکا و ولز برابر همسان صف‌آرایی کردند که این بازی را در نهایت با تساوی یک – یک انجام دادند. به پایان رسید. تیموتی وه‌آ در دقیقه 36 برای آمریکا و گرت بیل در دقیقه 82 از روی نقطه پنالتی برای ولز گلزنی کردند.

در نیمه نخست این آمریکا بود که با تیزهوشی هجومی‌تر نبض بازی را در دست گرفت و حرکت مکرری را روی دروازه حریف اروپایی‌اش ترتیب داد و 10 دقیقه به پایان حرکتی که کریستین پولیسیچ ستاره چلسی پایه‌گذار آن بود، تیموتی و یاران گرت بیل را باز کرد. کرد. صحنه نمایش به این گل جزو معدود موقعیت‌های گلزنی بازی در 45 دقیقه نخست بود که در نهایت هم با همین یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم راب پیچ، ولز را با دیدی بسیار متفاوت و هجومی‌تر از نیمه نخست به میدان فرستاده و این تیم اروپایی بود که آمریکایی‌ها را در نیمه زمین حبس کرد. ولز مزد این تغییر را هم گرفت و در دقیقه 81 روی یکی از حرکات توپ را در محوطه جریمه به ستاره سرشناس خود گرت بیل رساند که درست پس از دریافت توپ با خطای زیرمان نقش بر زمین شد و عبدالله جاسم داور قطری مسابقه هم نقطه پنالتی. را نشان داد. ستاره سابق رئال مادرید خودش پشت توپ ضربه و گل تساوی را به ثمر رساند تا تیمش در اولین بازی خود در جام جهانی دست خالی میدان را نکند.

READ  کنفدراسیون فوتبال آسیا یک فرصت ده روزه برای تیم های ایرانی حذف شده از لیگ قهرمانان آسیا است

با این نتیجه، تیم‌های ملی آمریکا و ولز هر دو با یک امتیاز از انگلیسی که ساعاتی قبل ایران را شکست دادند، در رده‌های دوم و سوم جدول گروه B قرار گرفتند.

تیم ملی ولز در بازی بعدی خود روز جمعه از ساعت 13:30 به مصاف ایران می‌رود. آمریکا هم در همان روز از ساعت 22:30 برابر انگلیس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.