بورس
ثبات نرخ فروش سیمان داخلی “شرق”

ثبات نرخ فروش سیمان داخلی “شرق”

ثبات نرخ فروش سیمان داخلی شرق+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان شرق در گزارش فعالیت های ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری مجموع درآمدهای عملیاتی این دوره را بالغ بر ۶۳ میلیارد تومان اعلام کرد، این درآمد حاصل از فروش محصولات در بازارهای داخلی و تولیدی بود.

عملکرد ماهانه سشرق+بورس نیوز

مجموع درآمد تجمیعی “سشرق“از سال مالی تا انتهای اردیبهشت ماه نیز برابر با 459 میلیارد تومان به ثبت رسیده است، بیش از 90 درصد از درآمد تجمیعی در “بازار داخلی” شناسایی شده است.


بیشتر بخوانید: پرداخت سود ۳۱ شرکت از طریق سجام


درآمدهای عملیاتی سیمان شرق

بر اساس این گزارش، درآمدی که سیمان شرق در اردیبهشت‌ماه به ثبت نسبت به ماه گذشته افزایش 9 درصدی را مشاهده کرد و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز افزایش 3 درصدی را به همراه داشت.

درآمدی که از سوی “سشرق« طی ۲ ماه اسپری‌شده از سال مالی نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد رشد را به دنبال داشت.

عملکرد ماهانه سیمان شرق+بورس نیوز

بیشترین میزان درآمدی سیمان شرق از فروش محصولات طی این دوره یک‌ماهه به دست می‌آورد سیمان داخلی با مبلغی بالغ بر 55 میلیارد تومان، نرخ فروش این محصول 517 هزار تومان در ازای هر تن اعلام شد، این نرخ فروش نسبت به ماه گذشته تغییر چندانی نداشت.

مقدار فروش محصولات تولیدی “شرق”

بر اساس این گزارش، سیمان شرق در اردیبهشت‌ماه سال جاری مجموع فروش محصولات خود را برابر با ۱۲۴ هزار و ۸۶۱ تن اعلام کرد که نسبت به ماه گذشته ۱۸ درصد افزایش فروش را شاهد بود، همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با ۲۴ درصد افزایش یافت. اُفت اعلام بود.

READ  پتانسیل بازار سرمایه برای قرن جدید

فروش ماهانه سیمان شرق+بورس نیوز

بیشترین مقدار فروش در این دوره یک‌ماهه مربوط به محصول سیمان داخلی با ۱۰۷ هزار و ۵۶۲ تن بوده که ۸۶ درصد از میزان فروش ماهانه را دربرگیرنده است.سشرق«بود، گران‌ترین محصول ارا‌ه‌شده سیمان شرق متعلق به سیمان با ۵۶۳ هزار تومان در ازای هر تن بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.