بورس
بی ثباتی در کسب درآمد توسط “فزرین”

بی ثباتی در کسب درآمد توسط “فزرین”

بی ثباتی در کسب درآمد ماهانه توسط فزرین+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت زرین معدن آسیا در گزارش فعالیت های ماهانه ای که در تیرماه سال جاری منتشر شد، مجموع درآمد عملیاتی خود را با فروش «کنسانتره روی، کنسانتره سرب» و ارائه خدمات به دست می آورد که این درآمد برابر با ۳۳ میلیارد تومان بود، همچنین طی این دوره ماهانه شاهد تداوم بود. روند نزولی از این شرکت بوده است.

فزرین” میزان درآمد تجمیعی که طی 4 ماه ابتدایی سال مالی به ثبت بالغ بر 178 میلیارد تومان می رسد، فعالیت های عمده “فزرین” در تیرماه مربوط به بازارهای داخل کشور است و درآمد حاصل از تولید را طی این دوره ماهانه در کارنامه مالی خود به ثبت نرساند می رساند. گفتنی است که میزان درآمد به دست‌آمده «فزرین» در تیرماه در مقایسه با درآمدهای ۳ ماه گذشته ۳۳ درصد پایین‌تر بود.


بیشتر بخوانید: “فزرین” به مرحله ثبت افزایش سرمایه رسید


درآمدهای ماهانه “فزرین” در تیرماه

شرکت زرین معدن آسیا در تیرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با اُفت درآمد ۱۱ درصدی روبه‌رو بود. با کاهش ۴۰ درصدی به ۱۶ میلیارد تومان درآمد حاصل شد.

بی ثباتی در کسب درآمد ماهانه توسط فزرین+بورس نیوز

اولین درآمدی “فزرین” طی این دوره شناسایی شد که مربوط به فروش «کنسانتره روی» است که این بخش از 16 میلیارد تومان عملیات به دست آمده و همچنین از فروش این محصول در 4 ماهه سال 1333 به همراه درآمد حاصل می شود. داشت.

نرخ فروش کنسانتره در تیرماه سال جاری برابر با 11 میلیون تومان در ازای هر تن بود که نسبت به ماه گذشته شاهد افزایش نرخ 53 درصدی بود.

مقدار فروش محصولات زرین معدن آسیا

فزریندر تیرماه یک هزار و 600 تن از محصولات تولیدی خود را در بازارهای داخل کشور به فروش رسانده و طی 4 ماه به فروش می رسد که از ابتدای سال مالی نیز این مقدار به 13 هزار و 59 تن رسیده است، فروش سالانه این شرکت در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته با کاهش ۸ درصدی همراه بود.

READ  افزایش قابل توجه دوده "Shadus"

بیشترین مقدار فروش شرکت معدنی آسیا مربوط به «کنسانتره روی» با یک هزار و 500 تن، از سال ابتدایی مالی 12 هزار تومانی بود و 597 تن به ثبت رسید که در مقایسه با ماه گذشته 61 درصد کاهش فروش داشت. .

بالاترین نرخ فروش در تیرماه را «کنسانتره سرب» با ۲۰ میلیون تومان در اختیار داشتن و درآمدی که از فروش این محصول در تیرماه به دست آمده با ۲ میلیارد تومان بوده است.

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.