بورس
بسته ارائه شده توسط سازمان تبادل سیگنال برای حمایت از بازار سرمایه توسط دولت

بسته ارائه شده توسط سازمان تبادل سیگنال برای حمایت از بازار سرمایه توسط دولت

2 دقیقه بخوانید

بسته ارائه شده توسط بورس + بورس نیوز

طبق گزارش ها بورس نیوزسعید اسلامی بیدگلی ، عضو شورای عالی بورس اوراق بهادار گفت: بسته پیشنهادی بورس اوراق بهادار و کمیسیون بورس و اوراق بهادار سیگنالی از طرف دولت برای حمایت از بازار سرمایه و دولت و حاکمیت آن است. اقتصاد کلان در راه بازار سرمایه و رشد است.

دبیرکل اتحادیه انجمن های سرمایه گذاری با تأکید بر اینکه تأثیر عمیق این سیاست ها مهمتر از تزریق مستقیم نقدینگی است ، افزود: این سیگنال باید توسط همه عناصر بازار و همزمان با بسته سیاست 3 + 7 ارسال شود.

سعید اسلامی ادامه داد: نکته مهم این است که دولت در این بسته از درآمد مالیاتی فراتر رفته یا به تعویق می اندازد و تا زمانی که بازار به نقدینگی نیاز داشته باشد منابع از بازار حذف نمی شوند. لازم به ذکر است که موضوع مالیات برای همه دولتها بسیار مهم است و اینکه دولت موافقت دریافت قسمت عمده ای از درآمد را به تعویق می اندازد ، به معنای اهمیت بالای بازار سرمایه است.

یکی از اعضای شورای عالی بورس اوراق بهادار با اشاره به اینکه شرکت ها خود در بازار ثانویه فعال هستند و برای بهبود تولید سرمایه را افزایش می دهند ، ادامه داد: افزایش قیمت سهام.

وی افزود: البته علاوه بر کاربرد این بسته ، ارزیابی سفارشات کالاها ، قیمت خوراک پتروشیمی ها ، نرخ ارز و نرخ سود بانکی از موارد مهمی است که باید در طولانی مدت مورد توجه قرار گیرد و در شرایط فعلی باید بر اصلاح برخی از ریزساختارها تمرکز کنیم.


  • بیشتر بخوانید:
READ  شکسته شدن رکورد درآمد هرمز / کوره ها با آمار سالانه باور نکردنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *