بورس
بازدید رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ایران از غرفه هلدینگ صبا

بازدید رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ایران از غرفه هلدینگ صبا

بازدید رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ایران از غرفه هلدینگ صبا

بورس نیوز: مجید بهزاد پور، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و هیئت همراه روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۵ در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) ضمن حضور و بازدید از غرفه هلدینگ کسب‌وکار صبا و شرکت‌های تابعه از نزدیک با فعالیت های این بنگاه اقتصادی آشنا شد.

در این بازدیدکننده عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ توسعه کسب‌وکار صبا، توضیحاتی در خصوص برنامه‌ها و این هلدینگ و شرکت‌های حوزه صنعت مالی و بیمه‌ای کشور ارائه می‌دهد.

شایان ذکر است، هلدینگ توسعه کسب‌وکار سبا به عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ صنعت بیمه کشور است که از محل منابع و ذخایر عمر و زندگی و بازنشستگی بیمه‌شدگان و با هدف بهره‌وری مطلوب و ایجاد زمینه مناسب جهت ایفای توسعه بیمه آتی در سال ۱۳۷۱ توسط شرکت سهامی بیمه ایران. (بعنوان بزرگ‌ترین شرکت بیمه‌ای کشور) تشکیل شده است، دارای 10 شرکت می‌باشد که در حوزه‌های خدماتی مانند بازار سرمایه، مسکن و ساختمان، اطلاعات، گردشگری و هتلداری، بازرگانی داخلی و بین‌المللی و آموزش فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

خاطر نشان می‌شود در این نمایشگاه که از 2 تا 5 مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران، هلدینگ توسعه کسب‌وکار صبا، شرکت‌های زیرمجموعه خود را در حوزه‌های مختلف از بازار سرمایه (شرکت‌های کارگزاری بورس بیمه ایران وسبدگردان آسال)، بیمه اتکایی (شرکت‌های) تشکیل می‌دهد. بیمه اتکایی ایران معین و بیمه اتکایی امین)، فناوری اطلاعات (شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ)، گردشگری (شرکت مهر سیاحت سبا)، بازرگانی (شرکت بازرگانی صبا سودا ثمین)، آموزش (مرکز آموزش علمی کاربردی هلدینگ توسعه کسب و کار صبا) و ساختمانی (شرکت ساختمان بیمه ایران) با ترسیم افق جدید و با هدف توسعه مشارکت تجاری و اقتصادی در صنعت مالی به علاقمندان و فعالان این صنعت می‌نماید.

READ  آنها فتیله رشد سرمایه را برداشته اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.