بورس
انبار ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ های خودروسازی بم

انبار ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ های خودروسازی بم

انبار ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ های خودروسازی بم

بورس نیوز: محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در بازدید از مجموعه ارگ ​​اظهار کرد: زیرساخت‌های خوبی در ارگ جدید ارائه شده مشکلات گمرکی و … دارند که به‌زودی می‌سازند و در منطقه ویژه بم‌موتورهای خوبی ایجاد می‌شوند و امیدواریم تولید روز به روز افزایش می‌یابد. و نیاز بازار خودروی کشور را پاسخ دهد.

طبق اعلام استاندار کرمان، حدود ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ‌های خودروسازی‌های منطقه ویژه بم به دلایل مشکلات گمرکی ذخیره شده است.

وی افزود: با مدیر گمرکی کشوری در این زمینه می‌شود و امیدواریم در جلسه‌ای که در هفته جاری برگزار می‌شود، این مشکل حل شود.

به گفته فداکار، مشکل عدم عرضه خودروها از شرکت‌ها نیست، زیرا برخی از قطعات این خودروها از خارج وارد می‌شوند که باید اسناد و مدارک آن‌ها را گمرک کنند، اما برخی از شرکت‌ها دیرتر این کار را انجام می‌دهند، می‌توانند از منطقه پیدا کنند.

وی با اشاره به کشور امروز خود را با رئیس گمرک می‌گوید: باید به نسبتی که خودروسازان با گمرک تسویه کرده‌اند به همان میزان برای ضمانت از خودروها نگاه داشته باشند و حتی این میزان وجود داشته باشد دو برابر این مقدار را به عنوان ضمانت دارند و دارند. مابقی را خارج کنند.

استاندارد کرمان ادامه داد: تا هفته آینده بخش عمده ای از مشکل انبار خودروها حل می شود.

فداکار با اشاره به تامین سوخت در شهرستان‌های شرقی استان کوتاه می‌گوید: گازرسانی در این منطقه در گذشته انجام می‌شود و می‌شود و برای مشکل به صورت موقت جلسه‌ای با مدیران شرقی برگزار می‌شود و امیدواریم تا پایان هفته جاری این مشکل برطرف شود.

READ  دلیل جایگزینی نماد HR با نمادهای قبلی در بورس کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.