بورس
اطلاعیه مرکز ملی سایبر در مورد خرید و فروش بیت کوین

اطلاعیه مرکز ملی سایبر در مورد خرید و فروش بیت کوین

2 دقیقه بخوانید

اعلام مرکز ملی فضای مجازی + اخبار بورس سهام

طبق گزارش ها بورس نیوزبا توجه به استفاده از انواع مختلف ارزهای رمزپایه در فضای مجازی و اینکه بسیاری از افراد با عواقب منفی و مشکلات بیشماری در این زمینه روبرو هستند ، مرکز ملی فضای مجازی در بیانیه ای اعلام کرد که هیچ حمایت و تضمینی از این موجودات جعلی وجود ندارد قیمت های خارج از روابط عادی اقتصادی به طور مداوم در حال نوسان هستند و ترس از دست دادن ثروت و دارایی ها است خریداران همیشه وجود دارد.

در این بیانیه آمده است: “علاوه بر این موارد ، گزارش های زیادی از مردم و نهادهای نظارتی در زمینه سرقت و کلاهبرداری در این بازار وجود دارد که روند رو به رشد فعالیت مجرمانه در این زمینه را تأیید می کند”. حضور بازیگران و عوامل ناشناخته و ناشناخته در بازار این نوع موجودات شبه پشتیبانی نشده ، این منطقه از تجارت را بسیار غیرقابل اعتماد کرده است و قدرت هرگونه پیگرد قانونی برای جبران خسارات احتمالی و ارائه اسناد و مدارک پشتیبان فراتر از این است. حمایت از نهادها و حقوق بشر دریافت شده است.

مرکز ملی فضای مجازی شرایط این نوع فعالیت بازار را اعلام کرد ارزهای دیجیتال روشن نیست ، او گفت؛ علاوه بر ورود سرمایه از کشور ، هیچ نشانه ای از وجود سازوکارهایی برای محافظت از دارایی های مردم در پشت صحنه توسط اپراتورها وجود ندارد. بنابراین اکیداً توصیه می شود همه اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند و در دام تبلیغات بازرگانان در این بازار غیر شفاف قرار نگیرند.

READ  قیمت کد ارز چگونه تغییر می کند؟

در اعلامیه تأکید شده است؛ سابقه ای وجود دارد که افراد در جریان های مشابه مانند برنامه های هرمی در کشور و سراسر جهان جان خود را از دست می دهند و انتظار می رود که همه نهادها و صاحبان رسانه با مسئولیت پذیری فعالیت کنند تا اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار دهند. در همین راستا تصمیم گرفته شده است که این کشور هنوز تصمیم به صدور مجوز برای بنادر و سایتهایی که درگیر خرید و فروش ارزهای رمزپایه و بیت کوین هستند ، نشده است و مهم این است که همه به این موضوع توجه لازم را داشته باشند.

منبع: سایر رسانه ها

بیشتر بخوانید:

خوشبختی برای دانه های پنبه و پادشاه ماهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.