بورس
اطلاعیه اتاق اصناف مبنی بر افزایش صنعت

اطلاعیه اتاق اصناف مبنی بر افزایش صنعت

اطلاعیه اتاق اصناف مبنی بر افزایش صنعت

بورس نیوز: با توجه به افزایش قابل‌توجه آمار رسمی بیماران به سویه‌های جدید ویروس‌ها و متأسفانه افزایش مرگ‌ومیرها، بر اساس پیش‌بینی وزارت بهداشت می‌توان کشور را در آغاز موج هفتم این دانست.

بدون نیاز به تصمیم گیری در مورد شرایط فعلی تصمیم گیری در مورد تصمیم گیری ها و رویه های صادره از ستاد ملی مبارزه با تصمیمات و حفظ سلامت عموم مردم و خانواده بزرگ اصناف در گرو اجرای این دستورالعمل ها و قوانین قانونی با متخلفان خواهد بود. بنابراین لازم است برای دریافت دوز سوم و در موارد لزوم دوز یادآوری واکسن، استفاده از ماسک و رعایت سایر پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی نیز در دستور کار اتاق‌ها و اتحادیه‌های صنفی قرار گیرد.

میزان رعایت پروتکل‌ها در میان مردم و کسب‌وکارها هم‌اکنون به پایین‌ترین حد خود رسیده و با مقداری همراهی در این برهه زمانی حساس می‌توان کمک کرد تا اعمال محدودیت‌های دوباره برای فعالان صنفی انجام شود که قطعاً باعث ضرر و زیان مضاعف در کسب‌وکارها خواهد شد.

اتاق اصناف ایران از خانواده بزرگ اصناف کشور انتظار دارد تا با افزایش مسئولیت پذیری اجتماعی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی باعث قطع انتقال این ویروس منحوس در جامعه و حافظ جان و مال خود و خانواده و همشهریان عزیز گردند.

بدیهی است اتاق‌ها و اتحادیه‌های صنفی نیز با تشدید بازرسی، نظارت و برخورد قاطع و پلمب واحدهای اندک خاطی، موجب ضمانت در اجرای بیش‌ازپیش حفظ پروتکل‌های بهداشتی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.