بورس
آغاز شدن پله‌های درآمدهای سیمان ساوه

آغاز شدن پله‌های درآمدهای سیمان ساوه

آغاز شدن پله‌های درآمدهای سیمان ساوه+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت سیمان ساوه در گزارش فعالیت‌های ماهانه‌ای که در تیرماه سال جاری منتشر شد، مجموع درآمدهای عملیاتی خود را با استفاده از محصولات «سیمان‌سفید، سیمان خاکستری، کلینکر سفید (صادراتی)، کلینکر خاکستری (خاکستری)، سیمان‌سفید (صادراتی)» به دست ارائه کرد. آمد را طی این دوره ماهانه برابر با مبلغ 146 میلیارد تومان ثبت کرد، این شرکت سیمانی طی 4 ماه سپری شده از ابتدای سال مالی به درآمد تجمیعی 487 میلیارد تومان می رسد.

سیمان ساوه میزان درآمد ماهانه‌ای که در تیرماه از فروش محصولات در بازارهای داخلی و تجربی کسب می‌کند، بیشترین میزان درآمد ساوه در تیرماه مربوط به بازار داخل کشور است که ۹۳ درصد از درآمد ماهانه در اختیار دارد، همچنین میزان سرمایه‌گذاری در این دوره ۶۵ است. میلیارد تومان اعلام شد.

درآمد‌های عملیاتی سیمان ساوه در تیرماه

شرکت سیمان ساوه در چهارمین ماه سال ۱۴۰۱ با افزایش درآمد یک‌درصدی نسبت به خردادماه روبه‌رو بود و به میزان ۲ میلیارد تومان کاهش یافت، این سیمانی پس‌ازآن، در ۳ ماه گذشته با روند درآمدی مثبت در حال حاضر این روند روبه‌رو شد. به رشد شد.

آغاز شدن پله‌های درآمدهای سیمان ساوه+بورس نیوز

همان طور که گفته می شود بیشترین میزان درآمدی که سیمان ساوه در ابتدای ماه تابستان شناسایی می شود از فروش محصولات در بازار داخلی است، بیشترین درآمد را از محل فروش محصولات در داخل کشور به فروش «سیمان خاکستری» با مبلغی بالغ بر ۱۰۷ میلیارد تومان می رساند. نرخ فروش این محصول ۸۲۰ هزار تومان در ازای هر تن اعلام شد.

فروش محصولات “ساوه” در تیرماه سال جاری

سیمان ساوه مقدار فروش محصولات در تیرماه سال جاری را ۱۵۳ هزار و ۴۳۱ تن اعلام کرد، طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی این شرکت سیمانی به میزان فروش ۶۷۱ هزار و ۸۳ تن رسید، میزان فروش ماهانه سیمان ساوه نزدیک به ۲۰ درصد کاهش یافت. به فروش ماه گذشته رسید.

READ  9٪ کاهش در درآمد "ایران"

آغاز شدن پله‌های درآمدهای سیمان ساوه+بورس نیوز

بیشترین مقدار فروش ماهانه سیمان ساوه در بازار داخلی با ۹۷ هزار و ۱۴۳ تن شکل گرفت، همچنین پرفروش‌ترین محصول مربوط به «سیمان خاکستری داخلی» با ۱۳۰ هزار و ۶۴۴ تن بود، فروش محصولات سیمان ساوه در تیرماه با اُفت فروش ۱۹ درصدی به نسبت به. ماه گذشته روبه‌رو بود.

شرکت در تیرماه حدود 134 هزار تن سیمان خاکستری تولید کرد و این مقدار تولید برای خردادماه برابر با 111 هزار تن بود و لازم بود به ذکر است که کاهش 18 درصدی سیمان خاکستری نسبت به ماه گذشته، مهم ترین محصولی است که این شرکت سیمانی ارائه می کند. می‌کند به سیمان خاکستری که با افزایش ۲۷ درصدی در تیرماه روبه‌رو بود.

پایان مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.